Asrın Direnişi Çeçenya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çeçenistan (Kafkasya Emirliği)

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Abhazya ve Güney Osetya’nın bağımsızlığı

4 posters
YazarMesaj
ede
Yeni Üye
Yeni Üye

Abhazya ve Güney Osetya’nın bağımsızlığı Empty
MesajKonu: Abhazya ve Güney Osetya’nın bağımsızlığı   Abhazya ve Güney Osetya’nın bağımsızlığı I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 5:33 pm

Abhazya ve Güney Osetya’nın tarih boyunca kafkasya halklarına zulm eden rusya güdümünde ve kontrolunde bağımsızlığını ilan etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
VATAN_SEVER
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
VATAN_SEVER

MesajKonu: Geri: Abhazya ve Güney Osetya’nın bağımsızlığı   Abhazya ve Güney Osetya’nın bağımsızlığı I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 5:44 pm

İLK ÖNCE ARAMIZA HOŞ GELDİN KARDEŞİM

GÜZEL KONU AÇMIŞSIN

BENCE RUSYA'NIN HEM GÜNEY OSETYA HEMDE ABHAZYA İLE İLGİLİ BAĞIMSIZLIKLARINI KABUL ETMESİNİN ANLAMI İLK ÖNCE GÜRCİSTANDAN AYIRMALARI SONRADA BU YERLERİ DAHA KOLAY İŞGAL EDİP YADA HİÇ İŞGAL ETMEDEN KADİROV BİZ ONA KISACA (KAFİROV)DİYORUZ ÇEÇENİSTANDAKİ GİBİ KUKLA YÖNETİM YAPMAK İSTİYOR VE KAFKASYADA DAHA KOLAY HAREKET ETMEK İSTİYOR AMA BU BİR GERÇEKTİR RUSYA VE DİĞER DEVLETLERDE TÜRKİYEYİ İÇE DOĞRU SÜRÜKLEDİ AMA BAŞARISIZ OLDULAR BUDA Bİ GERÇEK RUSYA HALA TARİH BOYU SICAK DENİZLERE İNME HAYALİ KURUYOR BU BENİM GÖRÜŞÜM
kurtlarınkardeşi
Aktif Üye
Aktif Üye
kurtlarınkardeşi

MesajKonu: Geri: Abhazya ve Güney Osetya’nın bağımsızlığı   Abhazya ve Güney Osetya’nın bağımsızlığı I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 11:06 pm

BEN HALİYLE GÜVENMİYORUM RUSYA'YA BENİM KORKUM DİYER KAFKAS DEVLETLERİNE YAPTIĞI ZÜLMÜ ABHAZLARA VE G.OSETLERE YAPACAĞINDAN KORKUYOM
http://www.kafkasonline.com
Muhammed Shamil
Admin
Admin
Muhammed Shamil

Kod Adı/Lakap : Bilal

MesajKonu: Geri: Abhazya ve Güney Osetya’nın bağımsızlığı   Abhazya ve Güney Osetya’nın bağımsızlığı I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 1:19 pm

kurtlarınkardeşi demiş ki:
BEN HALİYLE GÜVENMİYORUM RUSYA'YA BENİM KORKUM DİYER KAFKAS DEVLETLERİNE YAPTIĞI ZÜLMÜ ABHAZLARA VE G.OSETLERE YAPACAĞINDAN KORKUYOM

bencede oyle kardeş.ayrıca tbiiki mazluım ulkelerin bağımsızlığı bizi sevindirir.zaten islam dini musluman olsun olmasın tum insanlarla ilgilenmeyı bıze emreder.bu yuzden onların bağımsız olmaısna sevindik ama bencede rusya buna dayanamaz nasılki bir köpeğiin yemeğini elinden alırsın köpekte sana karsı saldırıya gecer rusyada aynen bu kopek gıbı yawaş yawas saldırıya gececektir.buda olmasa uygun bır zamanı bekleyecek ve kalleşce salduıracaktır ımkanları eline gecince...

ama inş. çeçenyanın filistinin ve diğer islam ulkelerinin bbağımsızlığını rabbım bıze gosterir inş. o gunlere erişiriz.
http://cecenya.hareketforum.com
VATAN_SEVER
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
VATAN_SEVER

MesajKonu: Geri: Abhazya ve Güney Osetya’nın bağımsızlığı   Abhazya ve Güney Osetya’nın bağımsızlığı I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 4:50 pm

İNŞALLAH
kurtlarınkardeşi
Aktif Üye
Aktif Üye
kurtlarınkardeşi

MesajKonu: Geri: Abhazya ve Güney Osetya’nın bağımsızlığı   Abhazya ve Güney Osetya’nın bağımsızlığı I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 6:09 pm

ZATEN BİZ 400 YILDIR BAĞIMSIZLIK İÇİN SAVAŞIYORUZ...

İNŞALLAH ONLAR SAVAŞMADAN KAVUŞUR...
http://www.kafkasonline.com

Abhazya ve Güney Osetya’nın bağımsızlığı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-