Asrın Direnişi Çeçenya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çeçenistan (Kafkasya Emirliği)

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HAYIRLI GÜNLER

5 posters
YazarMesaj
çeçenkızı
Yeni Üye
Yeni Üye

HAYIRLI GÜNLER Empty
MesajKonu: HAYIRLI GÜNLER   HAYIRLI GÜNLER I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:32 pm

herkese merhaba,ben bu siteye yeni üye olsum.yozgatın sorgun ilçesine bağlı çeçen köyündenim.köyümüzün ismi değişti yeni ismi güngören oldu.ama hala herkes çeçen olarak bilir.nüfusu küçük çünkü çok fazla göç var ve aynı zamanda eğitim alıp meslek edinenler şehir dışındalar yada yurt dışında işçiler.köyün küçük bir kısmını kürt aileler oluşturuyorlar,bunlar sonradan gelip yerleştiler 3_5 hane kadarlar.Ben muğlada yaşıyorum burada öğretmenim.özümü,milletimi hiçbirzaman unutmadım demek istiyorum fakat çeçence bilmeyişim beni bu cümleden men ediyo.herkese selamlar
VATAN_SEVER
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
VATAN_SEVER

HAYIRLI GÜNLER Empty
MesajKonu: Geri: HAYIRLI GÜNLER   HAYIRLI GÜNLER I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:57 pm

HOŞGELDİN

VE ALEYKUMUSSELAM KARDEŞİM BURDA ÇEÇEN OLSUN VEYA OLMASIN BU YOLA BAŞ KOYAN BU YOLDA ÇEÇENLERE DUALARIYLA YARDIM EDEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKUR EDERİM İŞTE ÇEÇENCE BİLMEYİŞİN DİYOSUN ONADA ALLAH (C.C) YARDIMIYLA ÖĞRENECEĞİZ İNŞALLAH ÇEÇENCE DERS FORMU VAR YAVAŞ YAVAŞ ÖĞRENİRİZ

TEKRARDAN
HOŞGELDİN SEFALAR GETİRDİN
Muhammed Shamil
Admin
Admin
Muhammed Shamil

Kod Adı/Lakap : Bilal

HAYIRLI GÜNLER Empty
MesajKonu: Geri: HAYIRLI GÜNLER   HAYIRLI GÜNLER I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 1:24 pm

welaykumselam hoşgeldiniz.sitemizde daha once çeçnce dersleri vardı tamamıyla fakat eski sitemiz silindi ve herseye yen bastan baslamak zorunda kaldık biz çeçence derslerii zamanla yayyınlayacağız.bu arada sizde www.jilma.com ve yanlış hatırlamıyorsam www.cecenkazancik.com sitesindede çeçence dersleri verilmekte oralardanda faydalanabilirsin.z
http://cecenya.hareketforum.com
mücahit
Yeni Üye
Yeni Üye

HAYIRLI GÜNLER Empty
MesajKonu: Geri: HAYIRLI GÜNLER   HAYIRLI GÜNLER I_icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 2:51 am

gönlüm ALLAH için savaşmak istiyor ölmek
VATAN_SEVER
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
VATAN_SEVER

HAYIRLI GÜNLER Empty
MesajKonu: Geri: HAYIRLI GÜNLER   HAYIRLI GÜNLER I_icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 11:23 am

NE DİYELİM ALLAH (C.C) GÖNLÜNE GÖRE VERSİN
kurtlarınkardeşi
Aktif Üye
Aktif Üye
kurtlarınkardeşi

HAYIRLI GÜNLER Empty
MesajKonu: Geri: HAYIRLI GÜNLER   HAYIRLI GÜNLER I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 12:10 pm

ÜZÜLME KARDEŞİM ALLAH(C.C) NASİP EDERSE HEPİMİZDE ÖĞRENİRİZ İNŞALLAH
http://www.kafkasonline.com

HAYIRLI GÜNLER
1 sayfadaki 1 sayfası